Zpěvák a kytarista Ged Maloney (UK)

Narodil se v Christchurchi na Novém Zélandu, ale vyrostl v Anglii v Runconu poblíž Liverpoolu. Zde také začal ve svých 13 letech hrát na kytaru a klavír.

Působil v různých skupinách, se kterými procestoval celou Anglii. Ged spoluzaložil skupinu Pulse, s níž nahrál album. S Pulse pravidelně hrával v klubu Cavern, který v 60. letech proslavili Beatles , kde se posléze stal residentním hráčem. Hráli rovněž na festivalech v Berlíně a Dublinu. Ged vystupoval taktéž sólově jako předkapela zpěvákovi Glenu Tilbrookovi ze skupiny Squeeze a skupině Shed 7.

V roce 2010 přesídlil do Prahy, kde spoluzakládá skupinu So Fine, se kterou úspěšně vystupuje nejenom v České republice, ale i v Rakousku, Německu, Dánsku, Polsku a Slovensku. 

3 typy koncertních programů: 1. Best of rock/pop  – repertoár složený z největších anglo-amerických hitů od 60. let až po současnost (Elvis, Beatles, U2, REM, Sting) 3-4 hodiny – 2. U2 tribute  – repertoár sestavený z největších hitů U2 s důrazem na 80. léta. Jediný revival U2 v CR v čele s rodilým mluvčím. 90min – 3. Autorský repertoár – songy z pera Geda Maloneye a kapely So Fine. Rock-pop s dominující akustickou kytarou a podmanivým vokálem. Možno i v akustické sestavě bez bicích, případně za doprovodu cajónu. Vlastní ozvučení. 60min.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..