Viktor Sodoma a Parní stroj

pop

Viktor Sodoma, zpěvák slavných The Matadors z konce šedesátých let a zpěvák nezapomenutelných rozhlasových a televizních hitů let sedmdesátých s texty F. R. Čecha konečně po mnoha desítkách let vyráží na koncerty a festivaly s novou skupinou! Repertoár unikátně mísí beatové písničky, které hrával s geniálním kytaristou Radimem Hladíkem v The Matadors, s "ptákovinami" z textařské dílny F. R. Čecha, které poprvé po čtyřiceti osmi letech zazní živě. Díky tomu program osloví jak milovníky rocku a beatové hudby, tak také díky veselým písničkám s vtipnými českými texty vykouzlí úsměv na tváři snad každému od jednoho do sta let.

"Otoč se, má milá, dozadu, sedí tam papoušek kakadu...", "Ladylí, ladylou, trpaslíci trávou jdou...", Tygr, tygr, tygr z Indie, konce týdne se nedožije...", "Vodotěsná ponorka do mrazu i do horka...", "My máme parní stroj, úžasné síly zdroj..."

Tyto i mnohé další slavné a veselé písničky veze Parní stroj se svým strojvedoucím Viktorem Sodomou, který vyjíždí v roce 2022 plnou parou vpřed a v kupé veze klec s tygrem z Indie, želvy, ryby, ježky, pár trpaslíků a dokonce na bidýlku sedí i papoušek kakadu! A víte, jak se volá na papouška kakadu, který vám uletí do zahrady? Samozřejmě "Get down from the tree!" Ani tato slavná písnička od The Matadors v repertoáru chybět nemůže.

Skupina Parní stroj hraje v obsazení:

Viktor Sodoma - zpěv

Slávek Šámal - kytary, samply, klávesy, zpěv

Pepa Nesnídal - baskytara, zpěv

Patrik Jirchovský - bicí, sampler, zpěv

Členové skupiny Parní stroj na snímcích Veroniky Maškové

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.