Světlana Nálepková

Světlana Nálepková je výborná herečka i zpěvačka. Prošla skvělou Ypsilonkou, Hudebním divadlem v Karlíně, byla součástí slavného MIMTRIA. Na svém kontě má bezpočet rolí jak na divadle, tak i ve filmu.

Světlanu Nálepkovou nabízíme především jako zpěvačku i moderátorku. Může obohatit váš ples, firemní večírek či jinou akci nejkrásnějšími swingovými evergreeny od dvacátých do padesátých let z repertoáru Franka Sinatry, Marylin Monroe, Marlen Dietrich či Elly Fitgerald.

Také si můžete vybrat slavné české a francouzské šansony z repertoáru Edith Piaf, Jacquese Brella, Lary Fabian a dalších.

Zpěvačka v obou případech vystupuje s živým doprovodem (klavír, případně další nástroje) nebo na halfplayback a v dobových kostýmech. Délku vystoupení přizpůsobíme vašim požadavkům.

Kromě halfplaybackového vystoupení nabízíme pořad „DOBRÝ ROČNÍK“, ve kterém Světlana Nálepková zpívá za doprovodu Blue Angel Memory Bandu Jiřího Toufara české a francouzské šansony s texty Václava Kopty a Jiřího Dědečka.

Rovněž nabízíme malý muzikál o velké Edith Piaf “MILOVAT K SMRTI“.
Hrají Světlana Nálepková, Martin Sochor Juraj Bernát nebo Lumír Olšovský. Doprovází Blue Angel Memory Band.

Světla Nálepková nezapomíná ani na děti a ve své DĚTSKÉ SHOW zpívá dětské písničky a zapojuje děti do nejrůznějších soutěží. Pořad je určen dětem všech věkových kategorií a lze jej uskutečnit v kulturních zařízeních, divadlech, ale i pod širým nebem. Nechybí ani autogramiáda po skončení pořadu.

Medvědí babi je další pořad pro děti.

CENY POŘADŮ A TECHNICKÉ PODMÍNKY ZAŠLEME NA VYŽÁDÁNÍ

2 thoughts on “Světlana Nálepková

  1. Dobrý den
    Je mi líto nemoci paní Nálepkové.
    Rád bych jí poslal povzbuzující dopis mailem.
    Můžete mi prosím poskytnout její mailovou adresu?
    Děkuji Coufal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..