Naďa Urbánková – varianta pro kluby

Zamilovávala se do modrookých blonďáků, ale vdávala se, celkem třikrát, za tmavooké brunety…………..

Naďa Urbánková opravdu dokáže vyprávět o životě. Ale ještě důležitější je, že zpívá písničky, z nichž mnohé vás provázejí vašimi životy už dlouhá desetiletí, a jiné třeba ještě vůbec neznáte.
Chcete-li s ní zažít příjemnou hodinu a půl v kontaktním prostředí, nikdy to nebylo tak snadné jako nyní. Přichází k vám s novým klubovým pořadem, který je určený především pro pamětníky a byl vytvořen tak, že s ním může přijet prakticky kamkoli. Do domova důchodců, malého klubu nebo jiného vhodného prostoru tak maximálně pro sto lidí. Jeviště stačí tak malé, aby se na něj vešel stolek a dvě křesílka nebo židličky. Naďu na pódiu doprovází Luboš Javůrek – zpěvák, muzikant a kapelník skupiny Bokomara, se kterou Naďa jezdí už přes deset let.
Stačí jen zásuvka s 220 volty. Techniku si umělci přivezou s sebou. A pak už se můžete ponořit do vzpomínek na starý dobrý Semafor a vyslechnout si příběhy z té doby i let pozdějších, pobrukovat si s nimi a obdivovat, kolik je v Nadě dosud energie, životní moudrosti a kolik umí rozdat naděje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..