Tiny Beat

beatboxer, bavič, livelooping artist

INFO

Tiny Beat, semifinalista desáté řady Československo má talent, je profesionální beatboxer a bavič s velmi bohatou zkušeností a jedinečným stylem vystupování.

Jeho show kromě beatboxu a muziky obsahuje také prvky Stand Up Comedy a improvizace s publikem.

S Beatboxem se ukazuje na podiích po celém světě již od roku 2006, stal se dvojnásobným mistrem republiky a jako jediný Čech se dostal do TOP 16 nejlepších beatboxerů na světovém šampionátu.

Beatboxová show založena především na interakci a improvizaci s publikem. Představení beatboxu zábavnou Stand Up Comedy formou a učení beatboxu z pódia.


Často při svých vystoupení rozbeatboxuje celý sál a na místě tak spontálně vznikne beatboxový orchestr. Interakci posunuje ještě dál, když si bere na pódium dobrovolníky, kteří dělají beatbox s ním na mikrofon a dojde na menší beatboxový jam. Často to jsou právě ředitelé firem nebo manažeři a publikum si tuto interakci velmi užívá.

Finále celého vystoupení je energická livelooping show.

Livelooping je disciplína, kdy Tiny Beat vytváří živou muziku založenou pouze na svém hlasu a beatboxu, které nahrává do smyček. Do nahraných smyček rapuje, zpívá a dodává další elektronické zvuky a scratche. Stylově jde především o elektronickou muziku - drum´n bass, dance music, raegge.

Vystoupení je možné provést i v angličtině, polštině a portugalštině.

VIDEO

FOTO

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2023 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.