Světlana Nálepková

INFO

Světlana Nálepková je výborná herečka i zpěvačka. Prošla skvělou Ypsilonkou, Hudebním divadlem v Karlíně, byla součástí slavného MIMTRIA. Na svém kontě má bezpočet rolí jak na divadle, tak i ve filmu.


Světlanu Nálepkovou nabízíme především jako zpěvačku i moderátorku. Může obohatit váš ples, firemní večírek či jinou akci nejkrásnějšími swingovými evergreeny od dvacátých do padesátých let z repertoáru Franka Sinatry, Marylin Monroe, Marlen Dietrich či Elly Fitgerald.


Také si můžete vybrat slavné české a francouzské šansony z repertoáru Edith Piaf, Jacquese Brella, Lary Fabian a dalších.


Zpěvačka v obou případech vystupuje s živým doprovodem (klavír, případně další nástroje) nebo na halfplayback a v dobových kostýmech. Délku vystoupení přizpůsobíme vašim požadavkům.

Kromě halfplaybackového vystoupení nabízíme pořad „DOBRÝ ROČNÍK“, ve kterém Světlana Nálepková zpívá za doprovodu Blue Angel Memory Bandu Jiřího Toufara české a francouzské šansony s texty Václava Kopty a Jiřího Dědečka.

Rovněž nabízíme malý muzikál o velké Edith Piaf “MILOVAT K SMRTI“.

Hrají Světlana Nálepková, Martin Sochor Juraj Bernát nebo Lumír Olšovský. Doprovází Blue Angel Memory Band.

Dále nabízíme šansonový recitál Písně Hany, kde zazní 22 nejslavnějších písní Hany Hegerové s průvodním slovem a je doprovázen novou vizuální projekcí.


Světla Nálepková nezapomíná ani na děti a ve své DĚTSKÉ SHOW zpívá dětské písničky a zapojuje děti do nejrůznějších soutěží. Pořad je určen dětem všech věkových kategorií a lze jej uskutečnit v kulturních zařízeních, divadlech, ale i pod širým nebem. Nechybí ani autogramiáda po skončení pořadu.


.


Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.