RICO TUMBAO

Latino

Taneční skupina RICO TUMBAO je jedinou skupinou v ČR, která se zaměřuje na ladies latino show na profesionální úrovni.

Věnuje se zejména SALSE on2, která je nejpopulárnějším salsa stylem na světě. V současnosti připravuje také vystoupení bachaty a kubánské chachy a brzy se můžete těšit také na show karnevalové samby a reggaetonu.

Hlavním cílem taneční skupiny RICO TUMBAO je představit divákům vystoupení, které je kvalitou srovnatelné s mezinárodní scénou. Neustále se proto vzdělává na zahraničních salsa kongresech a čerpá inspiraci od světových tanečníků. Zaměřuje se především na kulturní akce, jako jsou plesy, firemní večírky apod., ovšem vystupuje i na již zmiňovaných zahraničních kongresech, jako jsou např. Vienna Salsa Congress či El Sol Salsa Festival ve Varšavě.

Taneční skupina RICO TUMBAO se také aktivně účastní tanečních soutěží, v roce 2017 se umístila na 2. místě Mistrovství ČR. Většina tanečnic Rico Tumbao se věnuje salse již řadu let a má i bohaté soutěžní zkušenosti. Zakladatelka skupiny Monica Pástor se věnuje salse již přes 12 let. Své taneční zkušenosti získala především během svého působení v Madridu. Je dvojnásobnou Mistryní ČR v salse a tanečnicí mezinárodní třídy ve společenských tancích.


Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.