Petra Černocká

POP

INFO

Petru Černockou znají všechny generace diváků. Děti ji znají jako Saxanu z filmu Dívka na koštěti, dospělí jako sólistku, která léta spolupracovala se skupinou Kardinálové Zdenka Merty, později i jako moderátorku několika televizních pořadů, a pamětníci si jistě vzpomenou na její písničky Koukej se mnou si píseň broukej, Náklaďák, Mississippi, Pouštím po vodě proutí, nebo Hleďte, kam padá déšť.

Nabízíme několik variant jejího vystoupení:

V současné době vystupuje v komorním recitálu se svým manželem, kytaristou Jiřím Pracným. Vytvořili spolu dvojici, která má ráda humor a dovede své publikum i pobavit.


V posledních dvou letech vystupuje i s kapelou Bokomara, kde uplatní i část svého repertoáru ve stylu folk a country. Ovšem o její hity, jako je třeba písnička Saxana určitě nepřijdete. Petra má ráda moravské muzikanty, a tak ji můžete vidět i v triu, s manželem Jiřím Pracným a druhým kytaristou, zpěvákem a Moravákem, Karlem Macálkou.

Dcera Petry Černocké Bára Vaculíková je také zpěvačka, například ve vokální skupině Yellow Sisters. Má i vlastní projekt Diva Baara, kde jí doprovází její muzikanti. A když má čas, ráda si zazpívá jako host v pořadu své maminky a jejího manžela Jiřího Pracného. V pořadu Petra a Bára se dozvíte i něco z rodinných veselých historek z jejich společného soužití. A protože Petra i Bára jsou skladatelky i textařky, budete mít možnost sledovat, jak se jim jako autorkám daří. A představí vám i několik svých nových skladeb.


Petra před lety natočila i CD Saxana dětem a také vytvořila stejnojmenný program ve kterém kromě jiného zpívá i písničky z této desky, kde se mohou děti i na jevišti zapojit do soutěží a pochopitelně že nechybí i soutěž ve zpívání. Děti v hledišti si ale mohou zazpívat společně s Petrou písničky, které znají. Třeba ty od Uhlíře a Svěráka, které mají rádi. Pro tento pořad si Jiří Pracný může přivézt i vlastní, menší aparaturu.

Petra Černocká a Bára Vaculíková

Petra Černocká a Diva Baara

Petra Černocká a Jiří Pracný

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.