Naďa Urbánková


INFO

Pětinásobná Zlatá slavice Naďa Urbánková se vystupuje v doprovodu Luboše Javůrka a jeho Bokomary.

Dodnes se zpívají a hrají písničky s texty Jiřího Grossmanna z jejího repertoáru, dvě nejslavnější – Drahý můj a Závidím patří bezesporu ke zlatému odkazu té doby.

Před časem se její cesty setkaly s kapelníkem Bokomary Lubošem Javůrkem. Toto spojení se stalo hvězdami největších festivalů. Vedle slavných písní „semaforské éry“ vznikaly nové písně napsané speciálně pro Naďu Urbánkovou, která navíc využívá svých hereckých a moderátorských zkušeností a svým šarmem osloví všechny generace.

Na podzim 2007 natočil Luboš Javůrek pro Naďu Urbánkovou nové CD (Pouť na Želiv), na které si k doplnění svých nových písní vybrala i několik písní z repertoáru Bokomary.

Kromě vystoupení s Bokomarou nabízíme i klubovou verzi.

Zamilovávala se do modrookých blonďáků, ale vdávala se, celkem třikrát, za tmavooké brunety…

Naďa Urbánková opravdu dokáže vyprávět o životě. Ale ještě důležitější je, že zpívá písničky, z nichž mnohé vás provázejí vašimi životy už dlouhá desetiletí, a jiné třeba ještě vůbec neznáte.

Chcete-li s ní zažít příjemnou hodinu a půl v kontaktním prostředí, nikdy to nebylo tak snadné jako nyní. Přichází k vám s novým klubovým pořadem, který je určený především pro pamětníky a byl vytvořen tak, že s ním může přijet prakticky kamkoli. Do domova důchodců, malého klubu nebo jiného vhodného prostoru tak maximálně pro sto lidí. Jeviště stačí tak malé, aby se na něj vešel stolek a dvě křesílka nebo židličky. Naďu na pódiu doprovází Luboš Javůrek – zpěvák, muzikant a kapelník skupiny Bokomara, se kterou Naďa jezdí už přes deset let.

Stačí jen zásuvka s 220 volty. Techniku si umělci přivezou s sebou. A pak už se můžete ponořit do vzpomínek na starý dobrý Semafor a vyslechnout si příběhy z té doby i let pozdějších, pobrukovat si s nimi a obdivovat, kolik je v Nadě dosud energie, životní moudrosti a kolik umí rozdat naděje.

Foto: Miroslav Vídeňský

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

KONTAKT

telefon +420 602 448 295

e-mail IRossler@seznam.cz

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2022 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.