Magda Malá

pop

INFO

Magda Malá je výborná muzikálová zpěvačka. Nabízíme vystoupení zejména muzikálových písní i písní z jejího posledního CD.

Vystoupení je na halfplayback, případně celovečerní koncert s Petrem Dopitou (zpěvák a hráč na pilu), případně vánoční pořad s Petrem Dopitou a dětským sborem Prážata.

Magda vystudovala Státní konzervatoř, obor pop – jazz pod vedením profesorů Lídy Nopové a Vítězslava Hádla. Pěveckou kariéru odstartovala ve skupině Allegro Michala Davida, následovalo hostování v programu Heleny Vondráčkové a koncertování se skupinou Precedens. Hlavní vlnou, která Magdu pohltila, byly muzikály. Její první zkušeností byla nádherná role Eponiny ve světoznámém muzikálu na motivy románu Victora Huga – Les Misérables – Bídníci. Násleodvaly role Clarissy v muzikálu 4510 Fahrenheita, pětileté účinkování v nejúspěšnějším českém muzikálu všech dob Dracula, kde byla střídavě krásnou a zamilovanou Lorraine nebo žárlivou a rozvernou Větrnou Nymfou. Richard Hes se tenkrát o Magdě vyjádřil jako o malé mořské víle, aniž by tušil, že později Magda tuto roli nazpívá pro pohádkové baletní představení Malá mořská víla, spojené s vodní produkcí Křižíkovy fontány. Ještě předtím se však Magda pravidelně objevovala na jevišti Divadla Jiřího Grossmanna jako Kráska v muzikálu Kráska a zvíře.

Magda má za sebou i několik filmových a televizních rolí, dabingové zkušenosti a také řadu nosičů pro děti. V roce 2000 Magdě vyšlo album duetů s Petrem Dopitou pod názvem Tak to chtěl Bůh. V září 2001 přivedla na svět dcerku Magdalénku a na čas se stáhla z veřejného života, aby se své dceři mohla naplno věnovat. V roce 2003 začala opět vystupovat nejprve jako Eponina v muzikálu Bídníci a o rok později se její muzikálový rejstřík rozšířil o hlavní roli Kim v muzikálu Miss Saigon. V roce 2005 Magda natočila své první sólové album s názvem Já doufám dál… a stala se zakladatelkou obecně prospěšné společnosti Mater et pueri, jejímž cílem je pomáhat maminkám v tísni. V roce 2009 se Magdě narodila dcera Terezka. V současné době vystupuje nejen v muzikálech, i samostatně a dokonce organizuje i koncerty pro zmíněnou společnost Mater et pueri a dokonce vyučuje zpěv.

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2023 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.