Let‘s Go!

A cappela spiritual

Americké spirituály – písně víry a naděje - bez doprovodu nástrojů (a cappella) v podání česko-americké vokální skupiny, která má za sebou dvě CD a přes 100 uskutečněných vystoupení s těmito emotivními písněmi.

Spirituály jsou pro ně vášeň, veškerá současná moderní hudba z nich vychází, což jim zpětně umožňuje používat nejmodernější techniky k vyjádření krásy upřímného vyznání. Spirituál je hrdý i pokorný, je obyčejný i důstojný, je společný i sólový, o lásce lidské i Boží.

Lee Andrew Davison

Frontman skupiny Let´s Go! Jí svými improvizacemi, barvou hlasu a temperamentem propůjčuje originální nezaměnitelný „sound“ a umocňuje výslednou přesvědčivost programu souboru. Narodil se ve Spojených státech, v České republice žije řadu let. Je také aktivní na jazzové scéně.

Tomáš Ludvíček

Tenorista naprosto odevzdaný věci, pro kterou se rozhodl, obětující svůj čas i um (počítačový odborník, hudebník, sportovec) na řešení nejrůznějších zapeklitostí spojených s provozem hudební skupiny. Má na starosti průvodní slovo během koncertů seznamující posluchače s obsahem písní a s historií žánru spirituálů.

Veronika Mannová

Altistka vynikajících kvalit s citem pro detail i smyslem pro celek, zkušená z folkové scény, dokáže strhnout živelnou improvizací - osobnost silného a přitom jemného kalibru. Profesí odbornice na zdravou výživu a životní cestu.

Marek Šlechta

Zakladatel, vedoucí skupiny Let´s Go! a autor aranží. Kromě repertoáru Let´s Go! upravuje české, moravské a slovenské lidové písně, hebrejské písně, je autorem multižánoného oratoria Kázání na hoře a také a cappella úprav Biblických žalmů. Zpívá basové a barytonové party.

Marek Frič

Basový zpěvák, který je současně vědeckým pracovníkem v oboru akustiky. Přednáší a publikuje v oblasti diagnostiky poruch hlasu a aplikace psycho-akustických metod ve vokologii. Zpěv je jeho srdcová záležitost. Pochází z Bratislavy.

Reference

 • od roku 2012 více než 100 koncertů
 • Stříbrná cena na Mezinárodním festivalu souborů ve Vídni v prosinci 2013
 • Účast na World Music Praga Festivalu vždy v srpnu 2012, 2013, 2014, 2015, 2016
 • Účast na mezinárodním festivalu London Sangerstevne 2015
 • Účast na festivalu ethno hudby na jihu Itálie 2015
 • Koncert pro celosvětový Kongres porodních asistentek 2015
 • Koncert na mezinárodní Soutěži ve znalostech Bible 2014
 • Účast na festivalech Hlasy 2021 v Rožnově pod Radhoštěm, Slezská lilie 2015 a Náměšťfest 2015, Vltava International Choir
 • Festival 2015 (ocenění za nejpůsobivější prezentaci v oblasti duchovní hudby)
 • Koncert při mezinárodních oslavách 600. výročí M.J.Husa
 • V rámci festivalu Kirchentag v květnu 2017: koncerty v Berlíně a ve Výmaru

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.