Krajanka – České Vánoce

Komponovaný vánoční pořad plný svátečních melodií, koled a povídání o vánočních tradicích a zvycích u nás.

Pojďme společně s Krajankou oslavit přicházející čas Vánoc.

Advent v české historii zrovna není období zasvěcené radovánkám, muzice a hodování. Znamená naopak dobu ztišení, hodnocení minulého a hledání naděje pro čas budoucí – blížící se nový rok. Před ním však ještě stojí Vánoce s oslavou Božího narození, které tomuto času dávají zvláštní duchovní rozměr, laskavou atmosféru a poetiku. Přesto v nás existují pojítka s tradicí, kterým jen těžko unikáme a naopak v nastalé adventní době si je umíme vyvolat, navzdory předvánočnímu shonu a komerci. Patří sem bezesporu přátelská setkávání, ztichlé adventní zpívání a připomínka starých lidových dovedností, které nás nenápadně zavedou do adventního času našich předků.

V komponovaném programu si s Krajankou zazpíváte tradiční české koledy – Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Veselé vánoční hody, Štěstí, zdraví, Štědrej večer nastal nebo třeba i Tichou noc. Zazní ale i skladby barokní a další vánoční melodie – Vánoční zvon či Purpura.

Pořadem provází herečka, moderátorka a zpěvačka Karolína Hrůzová, s Krajankou zpívají Ivana Zbořilová, Ivana Jelínková, Jiří Škvára a Vratislav Velek.

Pro Krajanku je vánoční pořad už několikaletou tradicí. Nepřehlédněte toto pěkné sváteční posezení.

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

KONTAKT

telefon +420 602 448 295

e-mail rossler@irossler.cz

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2022 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.