Krajanka

dechovka

Pořádáte koncerty, festivaly, oslavy měst a obcí či různých spolků, jarmarky, plesy nebo zábavy? Chcete se dobře pobavit, zasmát se či si zazpívat? Pak si nenechte ujít vystoupení party muzikantů a zpěváků Ivany Zbořilové, Ivany Jelínkové, Jiřího Škváry a Vratislava Velka s moderátorkou Karolínou Hrůzovou, kteří umějí rozdávat dobrou náladu a pohodu.

Krajanka nabízí:


ZLATÉ HITY – zábavný pořad hudby a mluveného slova sestavený z největších hitů Krajanky – naší špičkové dechové kapely. To byla kočka, Přátelství, Kdyby byl Bavorov, Putimská brána, Šavlička nebo To tílko sošky. Ty všechny milovníci dobré dechovky v jejím podání znají z vysílání rozhlasových stanic, z desítek televizních pořadů, ve kterých Krajanka vystupovala, a hlavně z více jak 1800 koncertů, které kapela odehrála.


ČESKÉ VÁNOCE – komponovaný vánoční pořad, ve kterém nechybí sváteční melodie, koledy a povídání o vánočních tradicích a zvycích u nás.


100 LET ČESKOSLOVENSKA – 100 LET ČESKÉ DECHOVKY – pořad složený z nejkrásnějších písniček, které provázely vznik republiky a celých 100 let jsou s námi. Tento hudební projekt Krajanky přináší přehled těch největších hitů v naší stoleté historii – Ta naše písnička česká, Alpíni, Pětatřicátníci, Kluci kruci, Nejhezčí koutek, Klokočí a další. Pro velký úspěch nabízí Krajanka tento pořad i v roce 2020.


KONCERT PRO VŠECHNY DOBRÉ RODÁKY – výběr písniček vychází z hitů a evergreenů české dechovky. Zbraslavská, Zůstaň tu s námi, Škoda lásky, Moje česká vlast, Chodouňská, Pod jednou střechou, to jsou hity, které si každý rád zazpívá.


ČECHY KRÁSNÉ, ČECHY MÉ – nový zábavný pořad, ve kterém si připomeneme historii české lidovky. S krásnými melodiemi se podíváme do různých koutů Čech. Pořad je zaměřený na ty nejkrásnější lidové písničky Doudlebská chasa, Pivovarský koně, Včera jsem byl u muziky, Od Tábora až k nám, Skleničko ty skleněná, My pluli dál a dál, které si v originálních aranžmá v podání sólistů kapely určitě všichni rádi zazpívají.

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.