Josef Pepson Snětivý

saxofon, zpěv

INFO

Zpívající saxofonista Josef Pepson Snětivý vystoupí se svým sólovým programem, zahrnujícím světovou rockovou, popovou a swingovou klasiku i písně nového tisíciletí.

V repertoáru: Frank Sinatra, Barry White, Louis Armstrong, Elvis Presley, Nilsson, Demis Roussos, Leonard Cohen, Barry White, Bee Gees, George Harrison, Eric Clapton, Tom Jones, John Paul Young, B. J. Thomas, Roy Orbison, Stevie Wonder, Chris Rea. Acker Bilk atd., z novějších např. Robbie Williams, Passenger, Sunrise Avenue, Coolio, Keane, Killers, Patrick Swayze, Eros Ramazzotti, Richard Müller, Boy George, Deep Blue Something, Travis, Pulp, Israel Kamakawiwo´ole, Nick Kamen, INXS, Elton John, Tom Petty, Gary Moore, Ronan Keating, Burak Yeter, Dire Straits, Reamonn, Sade, R.E.M., Oasis, Queen, ZZ Top, UB 40, Joan Jetts….


V případě zájmu představí také vlastní písně nejen z alba Půlnoční vzkaz a z připravované desky Tajná řeka.


Jako člověk s rozsáhlými zkušenostmi s veřejným vystupováním a díky své jazykové výbavě je rovněž schopen firemní či společenské akce moderovat – a to v češtině a angličtině (po přípravě též v němčině a francouzštině).

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.