Jakub Jíra


INFO

Jakub Jíra je rozhlasový a televizní moderátor, producent, promotér a podnikatel. Jakub moderuje různé outdoor eventy jako jsou festivaly, sportovní události, městské a slavnostní akce, ale i maturitní plesy, narozeninové oslavy, párty v klubech a rozhodně se nebrání ani svatbám.

Jakuba můžete znát z TV jako moderátora pořadů Moje Love nebo Sportovec na den, které vysílala hudební TV ÓČKO nebo z pořadu NETuse na internetové TV Stream.cz. Svým hlasem uváděl rozhlasové vysílání na rádiích Kiss Jižní Čechy 97,7fm, Spin 96,2fm, Seejay a audioportálu Sweepcast.

V současné době natáčí pořad NaFrajera, na kterém se podílí jako moderátor a producent. Dále moderuje maturitní plesy, firemní akce, sportovní a další události po celé České republice. Účinkuje, co by moderátor v pořadu Cool feed, jenž vysílá Prima Cool.

V současné době se nejvíce věnuje pořádání velkých akcí, kde vystupují lidé sledovaní na sociálních sítích jako jsou Museři, Youtubeři a další Influenceři. Také aktuálně působí na zpravodajské stanici CNN Prima News jako reportér.

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.