Gospel Time

Spiritual & Gospel

Gospel Time má až dvacet členů, své obsazení a hudební doprovod je schopen přizpůsobit požadavkům pořadatele: 4 – 20 zpěváků, s doprovodem klavíru, na halfplayback, s rytmikou, harfou nebo větší kapelou včetně dechových nástrojů.

Gospel Time spolupracuje s velkým symfonickým orchestrem Filharmonie Hradec Králové, což je velice elegantní kombinace vhodná pro obzvlášť velké a slavnostní akce. Také délka pořadu je variabilní a lze ji přizpůsobit potřebám jakékoliv akce. Repertoár netvoří jen gospely a spirituály, ale i blues, jazz, rock and roll, country, muzikálové melodie, písničky ze Semaforu i lidovky. Vše v nových úpravách i v tradičním provedení.

Program Gospel Time je pro všechny generace.

Přesto, že je soubor znám především díky gospelovému repertoáru, prezentuje na svých koncertech průřez rozmanitými hudebními žánry, se kterými vystupuje nejen v kostelích a na samostatných koncertech, ale při nejrůznějších příležitostech – firemních oslavách, lázeňských akcích a kongresech, vernisážích a festivalech, na hradech a zámcích, na výletních lodích a dalších místech, které si jen dovedete představit.

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.