Ged Maloney (UK)

rock/pop

BIO

Narodil se v Christchurchi na Novém Zélandu, ale vyrostl v Anglii v Runconu poblíž Liverpoolu. Zde také začal ve svých 13 letech hrát na kytaru a klavír.

Působil v různých skupinách, se kterými procestoval celou Anglii. Ged spoluzaložil skupinu Pulse, s níž nahrál album. S Pulse pravidelně hrával v klubu Cavern, který v 60. letech proslavili Beatles , kde se posléze stal residentním hráčem.

Hráli rovněž na festivalech v Berlíně a Dublinu. Ged vystupoval taktéž sólově jako předkapela zpěvákovi Glenu Tilbrookovi ze skupiny Squeeze a skupině Shed 7. V roce 2010 přesídlil do Prahy, kde spoluzakládá skupinu So Fine, se kterou úspěšně vystupuje nejenom v České republice, ale i v Rakousku, Německu, Dánsku, Polsku a Slovensku.

3 typy koncertních vystoupení

Best of rock/pop

Repertoár složený z největších anglo-amerických hitů od 60. let až po současnost (Elvis, Beatles, U2, REM, Sting) 3-4 hodiny

U2 tribute

Repertoár sestavený z největších hitů U2 s důrazem na 80. léta. Jediný revival U2 v CR v čele s rodilým mluvčím. 90 min.

Autorský repertoár

Songy z pera Geda Maloneye a kapely So Fine. Rock-pop s dominující akustickou kytarou a podmanivým vokálem. Možno i v akustické sestavě bez bicích, případně za doprovodu cajónu. Vlastní ozvučení. 60min.

VIDEO

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.