EFTB (Ewa Farna Tribute Band)

pop

Projekt EWA FARNA TRIBUTE vznikl v roce 2016 jako nápad na popud ohlasů o podobnosti hlasu původní zpěvačky Michaely a originálu Ewy Farne. Slovo dalo slovo a vznikla kapela, která měla první vystoupení na plesech a společenských akcích jako „host“.

Od počátku kapela spolupracuje jak s managementem, tak i se samotnou Ewou Farnou. Ewa Farna Tribute Band je téměř identickou kopií originálu včetně kostýmů a svým podáním téměř „nahrazuje“ originál pro posluchače, kam se „originál“ z jakéhokoliv důvodu (časového, finančního) prostě nedostane.

Kapela hraje v tomto složení:

Petra „EWA“ Košťálová – zpěv

Martin Lejsek – klávesy, programování (začínal v kapelách UFO, Jeff Biograf, Globusband, Smokie Revival Praha, Ina Urbanová Band, kapela Aréna Praha aj.).

Miroslav Mach – baskytara (působil v kapelách Jaroslava Uhlíře, Pavla Rotha, Karla Kahovce, Smokie Revival Praha, Ina Urbanová Band, nyní koncertuje s Eddie Edward, Filip Zoubek & the Blues Q, Tri Basy aj.).

Jakub Šimral – bicí, sampler a el.bicí Roland (působil v kapelách Gradace, Mortalis, Vynález zkázy, Velký swingový orchestr Roudnice nad Labem, Smokie Revival Praha, Ina Urbanová, nyní kapela Fajn, Die Kabbelka a Never Left Behind).

Tomáš Machálek – elektrická a akustická kytara (kapely Fajn, No Headache).

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.