Barbora Hlaváčková

česky, anglicky

INFO

Profesionalita a zároveň pohoda a dobrá nálada. Takovou atmosféru vám vytvoří televizní moderátorka Barbora Hlaváčková s dlouholetou zkušeností a praxí nejen z obrazovky, ale i z prestižních soukromých i veřejných akcí. Bára je žena mnoha tváří a moderuje akce společenské, křty, koncerty, tiskové konference, více či méně formální, i sportovní události. Sama má zkušenosti z TV Prima, kde moderovala společenský magazín, Televize Seznam, kde byla moderátorkou hlavního zpravodajství, TV Sport 5, kde byla mimo jiné moderátorkou živě vysílaných pořadů o Rally Dakar.


Je spoluautorkou a zároveň moderátorkou úspěšné talkshow KILÁK – první talkshow v běhu, která se od roku 2016 šířila na internetu.

V současnosti má vlastní pořad Mladý svět na nové televizi A11. Je nejen jeho moderátorkou a hlavní tváří, ale i autorkou scénářů.

Moderaci nabízí i v angličtině.

Barbora má dlouholeté zkušenosti s rozhovory se světovými hereckými nebo hudebními hvězdami - Mel Gibson, Jon Bon Jovi, Andrea Bocelli,... Byla také moderátorkou showcase světoznámého uskupení iluzionistů – The Illusionist před jejich show v Praze.

Talkshow v běhu - KILÁK

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.