Adélka

pop

INFO

Adélka Dobešová sice teprve oslavila osmé narozeniny, ale má za sebou už zajímavou uměleckou kariéru. Můžete ji vídat jako BABU v seriálu TV Prima „SLUNEČNÁ“, ale hrála i v dalších „primáckých“ seriálech „KREJZOVI“, „MODRÝ KÓD“, nebo „LINKA“, zahrála si i v krátkometrážním filmu „PŘIHOŘÍVÁ“.

Kromě toho pěkně zpívá. Mimo zpívání v dětském pěveckém sboru nazpívala CD „ŠTĚSTÍ“ s písničkami pro děti i jejich rodiče. Devět písniček Adélce napsal tatínek Ladislav DOBEŠ, jednu (Lady) si vypůjčila od našeho slavného zpěváka Petra SPÁLENÉHO. Písničky jsou zpěvné, veselé, některé nazpívané s pomocí dětského pěveckého sboru Music BoDo, jsou snadno zapamatovatelné – takže si můžete zazpívat s Adélkou.

„ŠTĚSTÍ“ není jen název CD, ale hudebně zábavného programu, který vám nabízíme. Písničky jsou proloženy humorem a veselými historkami z natáčení, jichž se nastřádalo bezpočet. Pořad osloví děti, rodiče i prarodiče, a svou bezprostředností a obsahem může být na vaší akci osvěžením pro všechny věkové generace.

Na základě vaší nezávazné objednávky vám pošleme cenovou nabídku

SPOLUPRACUJEME

Webevize

Sledujte nás

© 2024 Ivan Rössler umělecká agentura s.r.o.