Šimon Pečenka

Zpěvu, moderování a práci pro děti se věnuje již více než 24. let.
Moderuje obecní, městské a historické slavnosti, kde bývá často také autorem dramaturgie celé akce. Díky jeho všestrannosti pořadatelům odpadají starosti s vyplněním „prázdných míst“ programu.
Přesto všechno zůstává zpěv jeho hlavním oborem a zálibou. Nabízí široký repertoár písní od klasických skladeb přes muzikál až po staropražské písničky a písně stříbrného plátna. Nedílnou součástí jeho práce jsou pohádky, animační a preventivní pořady pro děti. Jako textař a zpěvák je spoluatorem dvou dětských, hudebních projektů „Písničky z jeřabiny“ a „Luční hity“.

Ucelené hudební pořady:
FILMOVÉ STŘÍPKY
Písničky z filmů, seriálů a pohádek proložené vyprávěním o hercích, autorech písniček a zajímavostech z pořadů, kde se objevily.
Délka cca. 70 minut

HEZKY OD PODLAHY
Celý program je složený ze slavných hitů české dechovky. Zazní mimo jiných „Šumařinka“, „Cikánka“, „Zbraslavská“, „Kdyby ty muziky nebyly“, „Přes dvě vesnice“ a ještě mnoho dalších.
Jak už se v našich hudebních pořadech stalo zvykem vše je spojeno mluveným slovem. Zajímavostmi, které jste o dechovce, o její historii a jejích známých protagonistech možná ani nevěděli
Délka cca. 70 minut

HAŠLERKY, PROSÍM!
Hudební komponovaný pořad věnovaný králi české písničky Karlu Hašlerovi. Celým pořadem se prolínají veselé i smutné zajímavosti ze života Karla Hašlera. Dozvíte se, co ho přivedlo k písničkám, jak vznikly bonbóny „Hašlerky“ nebo kolik písniček mistr napsal.
Část písniček je připravena podle originálních not z nakladatelství Karla Hašlera a Mojmíra Urbánka bez úprav.
Zazpívat si můžete mimo jiné písničky: Po starých zámeckých schodech, Kluci plešatí, Ručičky nebojte se, Za strahovskou bránou, Staré topoly či Písničku českou.
Délka pořadu cca. 70 minut

TROCHA Z KLASIKY
Opera, klasický muzikál a opereta – to je pojítko pořadu „Trocha klasiky“. Známé střípky z klasických děl obohacené o zajímavosti o autorech, interpretech i předlohách.
V pořadu zazní například La Donna Mobile, Nessun Dorma, En Aranjuez Con Tu Amor, Granada, Funiculi Funicula a další…
Délka pořadu cca. 70 minut

Celovečerní koncertní vystoupení zpěvačky s neodolatelným hlasem Marcely HOLANOVÉ a  barytonisty Šimona PEČENKY. Hudební program s netradičním spojením klasiky a popu. Délka programu cca 90 minut bez přestávky.

   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..