RED LADIES

Nejkrásnější písně z operety a muzikálu v podání dua Red Ladies Jany Borkové a Lady Soukupové.

Obě dámy patří mezi zpěvačky, které obsáhnou repertoár od klasiky až po muzikálový obor. Jejich koncerty, které jsou multižánrovou ukázkou různých technik zpěvu, obsahují nádherné melodie z těch nejznámějších operet a muzikálů. Během jejich koncertů je divák vtažen do děje příběhu, který je nabitý zpěvem, tancem, hereckými situacemi a především silnými emocemi.

Lada Soukupová je muzikálová zpěvačka a interpretka moderní, klasické a jazzové hudby. V listopadu roku 2004 získala angažmá v Hudebním divadle v Karlíně v Praze. Jako člen company nastudovala muzikály Noc na Karlštejně, Zpívání v dešti, Jekyll a Hyde, Producenti, Limonádový Joe, Carmen a Jesus Christ Superstar. Dále operety – Netopýr a Čardášová princezna, Bonnie a Clyde a Čas růží. Od roku 2014 účinkuje v muzikálu Mamma Mia, Ať žijí duchové a Rocky. Momentálně spolupracuje jako vokalistka na koncertních projektech Heleny Vondráčkové a Leony Machálkové.

Jana Borková je operní, operetní a muzikálová zpěvačka. Mezi její výrazné role patří Helena Zarebová v operetě Oscara Nedbala Polská krev Sylva Varescu v Čardášové princezně, hraběnka Anna Elisa (v operetě F. Lehára Paganini) a Bessie v operetě Uličnice. Jako stěžejní bod kariéry považuje rok 2016, kdy vystoupila jako Violetta Valéry (G. Verdi – Traviata) na prestižním hudebním festivalu v Japonsku Folle Journée de Kanazawa, kde taktéž absolvovala několik operních koncertů. Od roku 2015 ztvárňuje roli Carlotty Giudicelli v muzikálu Fantom opery v GoJa Music Hall v Praze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..